Už viac ako 25 rokov riešime Váš problém s výmenou alebo opravou autoskla
Centrála Bratislava telefon 0910 453 214
Oprava autoskla

Už viac ako 25 rokov opravujeme osobné, nákladné a autobusové čelné sklá. Sme odborníci vo svojom obore, ročne zrealizujeme cca 2 500 opráv.


Dostali ste kamienok do čelného skla? Nie vždy je nutná výmena...

Oprava čelného skla je možná v prípade, kedy priemer poškodenia neprekračuje rozmery 2 EURovej mince a poškodenie sa nachádza mimo zorného poľa vodiča.

Oprava čelného skla funguje na princípe podtlaku, ktorým sa odsaje vzduch z poškodeného miesta – toto je následne zaliate živicou a vytvrdnuté UV svetlom. Opravené čelné sklo bude po oprave rovnako pevné ako pred vznikom poškodenia.

Oprava trvá približne 30 minút a na nami opravované poškodenie dávame doživotnú záruku.


Možnosti platby:

1. Hotovostná oprava autoskla

Informujte sa telefonicky, resp. mailom o cene opravy skla na Vašom vozidle.

2. Bezhotovostná oprava autoskla z havarijného poistenia

V súčasnosti už všetky poisťovne hradia svojim havarijne poisteným klientom opravu skla v plnej výške, bez platenia spoluúčasti a straty bonusu. Informujte sa u nás o tejto možnosti, obhliadku vykonáme ako zmluvný partner poisťovní priamo u nás pred samotnou opravou poškodeného skla.

Výmena autoskla

Už viac ako 25 rokov vymieňame osobné, nákladné a autobusové čelné sklá. Sme odborníci vo svojom obore, ročne zrealizujeme cca 2 500 výmien.


Vaše poškodené sklo sa už nedá opraviť? Vymeníme Vám ho a poistnú udalosť zariadime v rámci výmeny. Prelepenie STK, emisných a diaľničných známok je samozrejmosťou.


Možnosti platby:

1. Hotovostná výmena autoskla

Informujte sa telefonicky, resp. mailom o cene opravy skla na Vašom vozidle.

2. Bezhotovostná výmena autoskla z havarijného poistenia, pripoistenia čelného skla, resp. samostatného poistenia čelného skla

V prípade, že máte uzatvorené havarijné poistenie, resp. pripoistenie alebo samostatné poistenie čelného skla, vybavíte všetko priamo u nás. Hlásenie škody na Vašu poisťovňu vykonáte pod odborným dohľadom našich pracovníkov priamo na našej prevádzke, kde bude pred samotnou výmenou vykonaná aj obhliadka a finančné vysporiadanie s poisťovňou prevezmeme za Vás formou krycieho listu. U nás zaplatíte len spoluúčasť, ktorú máte dohodnutú v zmluve o havarijnom poistení a DPH (v prípade, že ste platca DPH).

3. Bezhotovostná výmena z povinného zmluvného poistenia

Ak Vám škodu spôsobil iný účastník cestnej premávky a podarilo sa Vám ho zastaviť, je možné výmenu čelného skla realizovať aj z PZP.

© Copyright 1992 - 2016 Autosklo spol. s r.o., Vajnorská 93, Bratislava 831 04
Supported by Crebiso.com | Kreatívne riešenia pre firmy